DailyMotion Video Indirici

İnternet dünyasında günümüzde adını sıkça duyduğumuz platformlardan biri olan Dailymotion; Müzik, spor, haber, eğitim, teknoloji sanat, seyahat vb. alanlarda kaliteli görsel içerikler sunar. Platform üzerinden videoları favorilere ekleme ve sosyal ağlarda paylaşmak gibi kullanıcı dostu kolaylıklar bulunmaktadır. Türkçe dil desteğinde sahip olan platformda, arama seçeneği ile istediğiniz içeriğe ulaşmak saniyeler içinde mümkün olabilmektedir. Ücretli ve ücretsiz içerikler öne çıkan bu platform üzerinden ilginizi çeken herhangi bir içeriği indirerek, daha sonra çevrimdışı olarak izlemenize olanak sağlamak için Dailymotion indirme aracını sizlerin hizmetine sunduk. Sizde bu aracı kullanarak istediğiniz videoları cep telefonu ya da bilgisayarınıza indirerek otobüste, uçakta okulda internet bağlantısı olmadan bile özgürce seyretme keyfine varacaksınız. Kullanımı oldukça basit ve ücretsiz olan bu aracı kullanmak için sadece sitemizi ziyaret etmek ve aşağıdaki adımları takip etmek yeterli olacaktır.

Dailymotion Video İndirici nasıl kullanılır:

 • Adım 1: Dailymotion platformunda indirmek istediğiniz içeriği bulun ve açın.

 • Adım 2: İçeriğin URL’sini kopyalayın.

 • Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı yukarıdaki indirme sekmesine yapıştırın.

 • Adım 4: İndirme sekmesinin yanında bulunan “İndir” butonuna tıklayın ve indireceğiniz videonun kayıt edileceği klasör konumunu ve klasörü seçin.

 • İndirme işleminiz otomatik olarak başlayacak ve indirmek seçtiğiniz video bilgisayarınıza ya da cep telefonunuzda gösterdiğiniz klasöre kayıt yapılacaktır. Program hızlı bir şekilde çalışmakta olup, indirme süresi içeriğin boyutu ve internet hızınız ile doğru orantılıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Video indirme sayısında herhangi bir kısıtlama var mı?

  Hayır, herhangi bir sayı sınırlamamız bulunmamaktadır. İstediğiniz sayıda videoyu indirme aracını kullanarak yüksek kalitede indirebilir ve bu içerikleri keyifle seyredebilirsiniz.

 • Bu indirme aracını IPhone telefonumda kullanabilir miyim?

  Evet, yardımcı video indirici hem IOS hem android tabanlı telefonlarda hızlı ve hatasız bir şekilde kullanabilmektedir.

 • Dailymotion indirme aracı kullanılarak indirilen içerikler kontrol ediliyor mu?

  Kesinlikle hayır. Gizliliğinize son derecede önem veriyor ve hiçbir şekilde indirdiğiniz içerikler tarafımızdan kontrol edilmiyor ve herhangi bir yerde depolanmıyor. Sitemiz üzerinden indirme yardımcısını kullanarak herhangi bir kısıtlama olmadan istediğiniz kadar içerik indirebilirsiniz.