Facebook Video Indirici

Facebook, hızlıca dünyanın en büyük ve en çok kullanılan platformlarından biri haline geldi. Dünya çapında herhangi biriyle iletişim kurmak için her zaman mükemmel bir araçtı, fakat Facebook bununla yetinmeyip daha da fazla özellik eklemeye karar verdi. Birkaç yıl içinde bu mükemmel platform hızlıca heyecan verici ve ilgi çekici video içeriklerinin kaynağı haline geldi. En ünlü içerik üreticiler bile izleyicilerine eğlenceli ve harekete geçiren videolar oluşturmak için bu platforma geçiyor. Çoğu Facebook sayfalarına her gün video yüklüyor. Buna ek olarak milyonlarca Facebook kullanıcısı bu platformu her gün daha da zenginleştiriyor. Bu sebeple bu harika içerikleri izlemek ve en iyi videoları indirip bilgisayarınızda toplamak istiyorsanız bu site tam sizlik! Facebook video indirici’miz, Facebook’dan video indirmenin en hızlı, en kolay ve en güvenli yolu.

Facebook’da en sevdiğiniz videoyu şu şekilde indirebilirsiniz:

 • Adım 1: Facebook sayfasından videonun bağlantısını kopyalayın.

 • Adım 2: Bağlantıyı buraya, indirme sekmesine yapıştırın.

 • Adım 3: İndir butonuna tıklayın.

 • Adım 4: İndirilecek klasörü seçin ve Tamam’a tıklayın.

Video indirme süreci bu adımlardan sonra otomatik olarak başlayacaktır. Tadını çıkarın!

Sıkça Sorulan Sorular

 • Facebook’dan video indirdiğimde siteniz bu videoları depoluyor mu?

  Hayır, indirme aracımız indirilen videoları kopyalamıyor, arşivlemiyor veya depolamıyor. Sadece onları sosyal medya platform sunucularından alır ve bilgisayarınıza gönderir.

 • Facebook videolarını bu indirici ile indirmek için herhangi bir ücret ödemem veya kaydolmam gerekiyor mu?

  İndirme süreci tamamen ücretsizdir ve kaydolmanıza gerek yoktur. Ayrıca Facebook’tan her gün istediğiniz sayıda video indirebilirsiniz.

 • Bu aracı iPhone’da kullanabilir miyim?

  Evet, Facebook video indirici hem iOS hem Android akıllı telefonlarda sorunsuz çalışır.