Puhu TV Video Indirici

Puhu TV yüzlerce dizi ve filmi, yüksek görüntü kalitesi ile üstelik herhangi bir aylık yıllık abonelik ücreti ödemeden ücretsiz bir şekilde izleyebileceğiniz yeni nesil online televizyondur. Yeni nesil dijital kanallarından olan Puhu TV’yi izlemek için herhangi bir üyelik şartı bulunmuyor fakat üye olduğunuzda program sizin kullanım alışkanlıklarını takip ederek size uygun seçenekleri sunar, sizi tanır, yarıda bıraktığınız herhangi bir içeriği daha sonra istediğiniz cihazda kaldığınız yerden başlatmanızı sağlayarak size kolaylık sağlar. Bizde bu olağanüstü yeni nesil TV platformun sunmuş olduğu hizmetlerden daha fazla yararlanmanız için bu Puhu TV indirme aracını oluşturduk. Sitemiz üzerinden tamamen ücretsiz bu indirme aracını kullanarak platformda yayınlanan yüzlerce içerikten hoşunuza gidenleri indirerek daha sonra çevrimdışı olarak seyredebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece aşağıdaki yönergeleri takip etmek ve anlatılan şekilde adımları uygulamaktır.

Puhu TV Video İndirici nasıl kullanılır:

 • Adım 1: Puhu TV uygulamasını açın ve seçtiğiniz dizi ya da filmi bulun.

 • Adım 2: Dizi ya da filmin URL’sini kopyalayın.

 • Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı yukarıdaki indirme sekmesine yapıştırın.

 • Adım 4: İndir butonuna tıklayın ve indireceğiniz videonun kayıt edileceği klasör konumunu ve klasörü seçin.

 • İndirme işleminiz otomatik olarak başlayacak ve seçtiğiniz video bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza istediğiniz klasöre kayıt yapılacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Puhu TV Video İndirme aracı güvenli midir?

  Evet güvenlidir. Bu site üzerinden indirilen videolar bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza zarar vermeyecektir. İndirme aracımız Sadece üçüncü taraf iletici görevi görmekte ve sadece videoları Puhu TV sunucularından kopyalayarak bilgisayarınızda istediğiniz klasöre göndermektedir. Bu sırada hiçbir video tarafımızdan herhangi bir işleme tabi tutulmamaktadır.

 • Videoları indirmek için üye olmam gerekiyor mu?

  Hayır hiçbir şekilde üye olmanız ya da herhangi bir eklenti yüklemeniz gerekmez Sadece sitemize girerek direktifleri takip etmeniz yeterlidir.

 • Bu indiriciyi kullanmak için ücret ödemem gerekiyor mu?

  Sitemiz tamamen ücretsiz olup, siz kullanıcılarımızın istediğiniz videoları indirebilmesi için tasarlanmıştır.

 • Video indirme sayısında herhangi bir kısıtlama var mı?

  Hayır, herhangi bir sayı sınırlamamız bulunmamaktadır. İstediğiniz sayıda videoyu indirme aracını kullanarak indirebilirsiniz.