Twitch Video Indirici

Twitch en büyük canlı yayın platformlarından biri. Her gün canlı yayın yapan ve izleyicilerine heyecan verici içerikler sağlayan binlerce yüksek kaliteli yayıncıya ev sahipliği yapıyor. Bu harika sitede o kadar çok canlı yayın kategorisi var ki herkes seveceği ilginç bir şeyler bulabilir. Bu siteden en sevdiğiniz klipleri, videoları ve arşivlenmiş yayınları indirebilmenizi ve kaydedebilmenizi sağlayan Twitch video indirici’yi oluşturduk. Yani en sevdiğiniz yayıncıyı Twitch canlı yayınlarını kaçırma endişesi duymadan izlemek istiyorsanız bu harika indirici tam sizlik. Tadını çıkarın!

Herhangi bir Twitch videosunu indirme talimatları:

 • Birinci adım: Twitch'e girin ve en sevdiğiniz videoyu veya klibi bulun

 • İkinci adım: Videonun veya klibin bağlantısını kopyalayın.

 • Üçüncü adım: Bağlantıyı buraya, indirme sekmesine yapıştırın.

 • Dördüncü adım: İndir butonuna tıklayın ve indirdiğiniz videonun kaydedileceği klasörün konumunu seçin.

Video indirme süreci bu adımlardan sonra otomatik olarak başlayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Bu siteden akıllı telefonuma video indirebilir miyim?

  Evet, indirme aracımız hem iOS, hem Android hem de Windows sistemlerde sorunsuz çalışır. Bu nedenle videolarınızı istediğiniz herhangi bir cihaza indirebilirsiniz.

 • Bu programı kullanmak için tarayıcıma uzantı eklemem gerekiyor mu?

  Bu siteyi kullanmak için herhangi bir kayıt formu doldurmanıza, tarayıcınıza uzantı eklemenize veya herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Diğer hiçbir şey kurmadan kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz bir araçtır.

 • Bir günde en fazla kaç Twitch videosu indirebilirim?

  Sitemiz, en sevdiğiniz videoları uğraşmadan ve zaman kaybetmeden indirmenizi sağlamak için burada. Bu yüzden Twitch’den her gün sınırsız sayıda video indirebilirsiniz. Tek sınır gökyüzü!