Twitter Video Indirici

Twitter hızla modern internetin en güvenilir internet haber kaynağı haline geliyor. Hızlı bir şekilde güncelleniyor ve ilgilendiğiniz en güncel bilgileri bulmanızı ve bilmenizi sağlıyor. Bu harika sosyal medya platformu aynı zamanda birçok yaratıcı içerik oluşturucu ve medya kuruluşundan oluşmakta. Bu nedenle ilginç ve heyecan verici dijital içeriklerle dolu. Buna komik videolar, garip olayların klipleri, haberler vb.’da dahil. Bu platformda sıklıkla en yeni video editlerini paylaşan birçok dijital sanatçı da var. Biz de bu yüzden bu indirme aracını oluşturduk. Twitter video indirici, istediğiniz herhangi bir videoyu veya görüntüyü doğrudan Twitter üzerinden indirmenizi sağlar. Bu site sayesinde en sevdiğiniz videoları bilgisayarınıza anında indirmek için başka bir programa veya uzantıya ihtiyacınız yok! Hatta videoları yüksek kalitede bile indirmenize olanak sağlar.

İndirme aracını şu şekilde kullanabilirsiniz:

 • Adım 1: Twitter’da en sevdiğiniz videoyu bulun ve URL’sini kopyalayın.

 • Adım 2: Kopyaladığınız bağlantıyı buraya, indirme sekmesine yapıştırın.

 • Adım 3: İndir butonuna tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Bu site indirilen videoları depoluyor mu?

  İndirme aracımız sadece bir iletici görevi görür ve sadece videoları Twitter sunucularından bilgisayarınıza göndermekle yükümlüdür. Hiçbir videoyu kopyalamıyor, depolamıyor veya arşivlemiyoruz.

 • Video indirici ücretli mi?

  Bu site tamamen ücretsizdir ve kaydolmanıza bile gerek yoktur. Ayrıca aracımız yardımıyla ücretsiz olarak indirebileceğiniz videoların sayısını da sınırlamıyoruz.

 • Videoları indirmek için herhangi bir uzantı yüklemem veya bu siteye kaydolmam gerekiyor mu?

  Hayır, indiricimizin çalışması için sadece bir internet bağlantısı gerekir. Tarayıcınıza herhangi bir uzantı veya programın yüklemeniz de gerekmez.