Vimeo Video Indirici

Video paylaşım ve izleme sektöründe lider oyuncu olan Youtube’tan sonra, Dünya’nın en popüler video izleme sitesi olan Vimeo dünyanın her yerinden kullanıcıların bağımsız bir şekilde video yükleyip paylaştıkları devasa bir video paylaşım platformudur. Videoları sadece izlemek için üyelik gerekmeyen bu platformu rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ses ve görüntü kalitesidir. Sanatsal çalışmaların ve video art projelerini içeren kaliteli içeriklerin sıklıkla paylaşıldığı bu platform üzerinden istediğiniz, hoşunuza giden videoları daha sonra çevrimdışı olarak izleyebilmek için nasıl indireceğiniz hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda detaylı bir şekilde sizlere paylaşacağız. Sizler de yazımızda paylaştığımız yönergeleri izleyerek, hoşunuza giden videoları yüksek çözünürlükte sitemizde bulunan tamamen ücretsiz Vimeo indirme aracımızı kullanarak indirebilecek; daha sonra telefon, tablet ya da bilgisayarınızda çevrimdışı olarak istediğiniz yerde ve zamanda oldukça kolay bir şekilde izleyebileceksiniz.

Vimeo Video İndirici nasıl kullanılır:

 • Adım 1: Vimeo sitesini açın ve seçtiğiniz videoya gidin.

 • Adım 2: Videonun URL’sini kopyalayın.

 • Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı yukarıdaki indirme sekmesine yapıştırın.

 • Adım 4: İndir butonuna tıklayın ve indireceğiniz videonun kayıt edileceği klasör konumunu ve klasörü seçin.

 • İndirme işleminiz otomatik olarak başlayacak ve seçtiğiniz video bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza istediğiniz klasöre kayıt yapılacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

 • İndirme aracı hangi sistemlerde kullanılmaktadır?

  Sitemizde bulunan indirme aracını internet bağlantısı olan Windows, IOS veya Android sistemi ile kullanabilirsiniz Tüm tarayıcılarda hatasız bir şekilde çalışmakta ve tamamen güvenlidir. Bu site üzerinden indirilen videolar bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza asla zarar vermeyecektir

 • Videoları indirmek için ne kadar süreye ihtiyacım var?

  İndirme hızı genel olarak sizin sahip olduğunuz internet hızı ile direkt ilişkili olsa da, internet sitemizde bulunan indirme aracı oldukça hızlıdır. Tek yapmanız gereken Vimeo üzerinden indirmek istediğiniz Film ya da diziye ait URL’yi yukarıdaki indirme çubuğuna yapıştırıp indir butonuna basmaktır.

 • İndirme aracını kullanmak için bir programa ihtiyacım var mı?

  Hayır herhangi bir program ya da eklentiye ihtiyacınız yoktur. Sadece yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.